Шампионът на Швеция от миналия сезон Хекен отстрани Ню Сейнтс от Уелс с общ резултат 5:1 и продължава към втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Бившият тим на Тобиас Хайнц от ЦСКА - София победи своя опонент и като гост. След като спечели първата среща с 3:1 в Швеция, Хекен се наложи с 2:0 в реванша в Уелс.

Ибрахим Садик вкара в средата на първото полувреме, а крайния резултат оформи Мамаду Сонко отново след асистенция на ганайския си съотборник.

БАТЕ Борисов от Беларус също продължава във втория квалификационен кръг на Шампионската лига, след като също спечели своя реванш с 2:0. След като направи 1:1 с албанския Партизани, БАТЕ взе втората среща с голове в последните 30 минути. Владцислав Малкевич изведе беларусите напред, а резервата Александър Шестюк се разписа в 12-та минута на добавеното време.