Байерн победи като домакин Манчестър Юнайтед с 4:3 в мач от първия кръг в група "А“ на Шампионска лига.

С голове на Лирой Сане в 28-ата, след груба грешка на вратаря на Андре Онана, и на Серж Гнабри в 32-ата Байерн поведе с 2:0.

Расмус Хойлунд в 49-ата върна един гол, но само четири минути по-късно "обичайният заподозрян“ Хари Кейн направи 3:1 за Байерн.

В 88-ата минута Каземиро вкара втори гол за гостите от Манчестър, но във втората минута на добавеното време на мача появилият се само пет минути по-рано на терена Матис Тел покачи на 4:2 за Байерн.

С втория си гол в мача, в петата минута на добавеното време Каземиро оформи крайното 4:3 за Байерн.

Онана, който бе привлечен в Манчестър Юнайтед през лятото от Интер, има вече 14 допуснати гола в 6 изиграни мача за Манчестър Юнайтед.