Галатасарай посреща Манчестър Юнайтед в 5-ия кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Мачът на стадион "Rams Park" в Истанбул, Турция започва от 19:45 часа.

До преди час и половина над града се изля силен дъжд, който преди минути започна отново, видя специалният пратеник на "Фокус" от мястото на събитието. Теренът бе инспектиран от хора на УЕФА, а след това и самите играчи се разходиха по него. Към момента срещата няма да се отлага.

Галатасарай: Муслера, Боей, Абдюлкерим, Каан, Анхелиньо, Торейра, Ндомбеле, Зиеш, Мертенс, Заха, Икарди

Манчестър Юнайтед: Онана, Уан-Бисака, Линдельоф, Магуайър, Шоу, Амрабат, Мактомини, Антони, Фернандеш, Гарначо, Хойлунд

Домакините са трети във временното подреждане на група "А" с 4 точки, а "червените дяволи" са на последната четвърта позиция с 3. Двубоят ще се проведе 30 години, след като на 3 ноември 1993-а във втората групова фаза двата състава завършиха 0:0 на стария стадион "Ali Sami Yen", а англичаните отпаднаха след въпросния резултат.