Реал Мадрид продължава без грешка в груповата фаза на Шампионска лига.

В двубой от група "С“ на най-силния футболен клубен турнир в света, на "Сантяго Бернабеу“ в Мадрид Реал се разправи с Брага, побеждавайки с 3:0.

Гостите раздразниха експерименталния състав на Реал в 6-ата минута, когато профукаха страхотна възможност да излязат напред в резултата.

Алваро Джало изпусна дузпа за Брага, давайки шанс на Андрий Лунин за изява.на вратата на Реал.

В 27-ата минута домакините поведоха с гол на Браим Диас след асистенция на един от най-добрите на терена Родриго.

Така, при минимален аванс за Реал, приключи първата част на двубоя.

След почивката Реал набързо реши всичко, като в 58-ата минута Винисиус удвои аванса на тима след асистенция на Лукас Васкес, а три минути по-късно Родриго бе точен за 3:0 след подаване на Винисиус.

След четвъртия си успех от четири мача Реал е убедителен лидер в групата с аванс от пет точки пред втория Наполи и сигурен участник в следващата фаза на състезанието.

Брага регистрира трета загуба, като е на предпоследното място в групата.

В следващия кръг, на 29 ноември Реал приема Наполи, а Брага – Унион Берлин.