Новият треньор на Наполи - Франческо Калцона остана доволен от представянето на неаполитанците през второто полувреме на мача с Барселона (1:1) в двубоя от 1/8-финалите на Шампионска лига.

"Имаме още върху какво да работим, но поздравих играчите за начина, по който завършиха мача. Борихме се, направихме добро второ полувреме и страхотни последни 15 минути. Много ми хареса настроението. В крайна сметка вярвахме, че можем да спечелим този двубой. Бяхме търпеливи в първия половин час, но след това футболистите реагираха. Много съм доволен от смените.

Момчетата дадоха всичко от себе си, за да избегнат загубата срещу този силен съперник. Започнахме трудно в началото, но това е разбираемо, имайки предвид, че работихме заедно само ден и половина. Хората, които влязоха от пейката донесоха допълнителна енергия и организация в играта и се представиха много добре", каза Ди Лоренцо.