Българският национален отбор и Танзания се оттеглиха на почивката при резултат 0:0 в двубой от турнира FIFA Series. Срещата е на стадион "Далга Арена" в Мардакан (Азербайджан).

"Трикольорите" владееха повече топката през първото полувреме, но трудно успяваха да стигнат до противниковата врата. Напук на логиката, играчите на Танзания нацелиха гредата в 15-ата минута. Алекс Петков изпусна Кибу Денис, който излезе сам срещу Димитър Митов и стреля, но топката срещна левия страничен стълб на вратата на България.

В добавеното време на първата част Йоан Стоянов центрира отлично отдясно и намери Ивайло Чочев непокрит на седем-осем метра пред вратата на Танзания. Последва силен изстрел с глава на полузащитника, но и добра реакция на вратаря Квеси Кавава, който изби топката с една ръка.