Партизан се измъкна от това да запише пета поредна загуба в сръбския футболен елит. Грандът завърши 3:3 с тима на Напредак като гост в среща от 34-ия кръг, регистрирайки шести пореден двубой без успех за първенство.

Срещата се игра на стадион "Младост Крушевац" в Крушевац пред 3 500 зрители по трибуните.

Александър Филипович даде аванс на "гробарите" с гол в 7-ата минута, но домакините набързо обърнаха развоя в своя полза чрез попадения на Майдевац в 19-ата и Бастаич в 26-ата минута.

В 56-ата

Домакините поведоха Майдевац вкара отново, за да направи резултата 3:1. Партизан намалиха чрез Янкович в 80-ата, а автогол на Стеванович в 90-ата спаси гостите от поражение.

С равенството Партизан събра актив от 71 точки, намирайки се на второ място във временното класиране - на 16 от новия стар шампион Цървена звезда. Само на 2 точки зад "гробарите" - на трета позиция са Бачка Топола. Напредак са 80 с 40 точки.