Нападателят Божидар Краев игра цял мач при загубата на отбора му Уелингтън Финикс като гост на Сентрал Коуст Маринърс с 1:2 в мач от 23-ия кръг на австралийската А-Лига.

След нулево първо полувреме домакините поведоха в 61-ата минута чрез колумбийския си нападател Анхел Торес.

В 78-ата минута Бенджамин Олд възстанови равенството след асистенция на Оскар ван Хатум.

Бразилският бранител Микаел Дока в първата минута на добавеното време на мача донесе пълният комплект точки за Сентрал Коуст Маринърс.

Краев направи добър мач за Уелингтън Финикс, като заедно с Олд и вратаря Алекс Полсън получиха най-високи оценки за изявите си на терена от тима.

С успеха Сентрал Коуст Маринърс се изравни на върха в класирането с Уелингтън Финикс.

В следващия си мач, на 12 април,  Уелингтън Финикс гостуват на 3-ия в подреждането Мелбърн Виктъри, които са с мач по-малко.