Шотландският гранд Рейнджърс остана в борбата за титлата на страната след като сътвори обрат за едно полувреме от 1:2 на 5:2 срещу Дънди Юнайтед като домакин в среща от предпоследния 37-и кръг.

Двубоят се игра на стадион "Айброкс" в Глазгоу.

Гостите изненадващо излязоха напред с голове на Джордан МакГий (38') и Хуан Порталес (40'). Асистенциите и за двата бяха на Оуен Доджсън.

До края на първата част домакините върнаха един гол чрез Рос МакКозланд, който беше точен в 45-ата минута.

През второто полувреме Рейнджърс реагираха като ужилени. Тимът направи обрат, вкарвайки нови три гола - Десерс (52'), Кантуел (65') и Райт (87' и 90+3').

С успеха тимът събра актив от 84 точки и намали разликата с лидера Селтик на 3 точки, но "детелините" са с мач по-малко и при равенство или победа ще станат отново шампиони на Шотландия.