Новата суперзвезда на Барселона и испанския футбол Ламин Ямал си направи шега със съотборника си в националния тим Дийн Хаусен, който отскоро е футболист на Реал (Мадрид).

От пресслужбата на националния тим по футбол на Испания публикуваха в профила на отбора в една от социалните мрежи снимка на двамата, които са на лагер с тима.

В коментара си под снимката Ямал написа: "Моята нова играчка“. Хаусен не му остана длъжен и бързо отговори: "Моят син“.

20-годишният Хаусен пристигна в Реал от Борнемут. През последния сезон той изигра 36 мача за английския тим във всички турнири, в които вкара 3 гола и направи 2 асистенции.

17-годишният Ямал изигра 55 мача за Барселона във всички състезания, като се отчете с 18 гола и 25 асистенции.