Сао Пауло победи с 2:1 Коринтианс като гост в среща от 4-ия кръг на Кампеонато Паулиста (най-високата професионална държавна футболна лига в бразилския щат Сао Пауло.)

Срещата се игра на стадион  "Нео Кимика Арена" пред 43 481 зрители по трибуните.

Джонатан Калери откри резултата за гостите с гол в 20-ата минута. Асистенцията беше на Уелингтон Рато.

В края на първата част Коринтианс останаха с човек по-малко след като Каетано получи директен червен картон.

Луис Густаво покачи за 2:0 в 51-ата, а головият пас отново беше на Рато.

Крайното 2:1 оформи Артур Соуса. Той се разписа в първата минута на даденото от съдията продължение на срещата.

С успеха Сао Пауло се изкачи на върха във временното класиране с актив от 10 точки. Коринтианс са 10-и с 3 точки като навлязоха в серия от 3 поредни загуби.