Олимпиакос и Панатинайкос завършиха при резултат 2:2 в последен мач от тазгодишната кампания в гръцкия футболен елит.

Двубоят се игра на "Апостолос Николаидис" в Атина.

Анастасиос Бакасетас от ПАО даде аванс на домакините с гол в 5-ата минута на добавеното време на първата част.

Бернард направи резултата 2:0, отбелязвайки в 59-ата. Асистенцията беше на Хуанкар. Даниел Поденсе намали за гостите в 73-ата след пас на неостаряващия Стеван Йоветич. Точно черногорецът донесе равенството за Олимпиакос, вкарвайки в 81-ата минута.

При това положение Олимпиакос, който е финалист в Лига на конференциите в този сезон, завърши на трето място в крайното класиране и ще играе със сигурност в евротурнирите.

ПАО ще се надява кръвния враг да спечели финала с Аталанта, за да получи шанс за Европа на есен.