Бачка Топола записа разгромна победа с 4:1 като домакин на Младост (Лучано) в среща от 25-ия кръг на сръбската Суперлига по футбол при мъжете.

Двубоят се игра на стадион "TSC Arena" в Бачка Топола пред 500 зрители по трибуните.

Александър Чиркович откри резултата за домакините с гол още във 2-ата минута. Милош Пантович покачи на 2:0 в 58-ата. Отново Чиркович беше точен за класическото 3:0 в 66-ата, а Саша Йованович в 71-ата направи резултата 4:0 за Бачка Топола.

Почетното попадение за гостите отбеляза 19-годишният халф Марко Величкович в 75-ата минута.

С успеха Бачка Топола събра актив от 50 точки и се намира на трета позиция във временното класиране - на 10 зад лидера Партизан и на 9 от втория Цървена звезда. И двата гранда обаче са с мач по-малко.

Младост се намират на 6-о място с 36 точки.