Доминик Янков и неговият ФК Монреал загубиха с 3:4 от Чикаго Файър като гост в среща от редовния сезон в Мейджър Лийг Сокър.

Българският национал отбеляза за 1:3 в 70-ата минута след като получи пас от Йосеф Мартинес.

Преди това уругваецът Матиас Кокаро беше извел гостите напред, отбелязвайки две поредни дузпи (8' и 12'). Чикато отвърнаха с попадение на Айле-Селасие в края на първата част. Червен картон на Едуардс в 82-ата минута за тима на Янков даде шанс за обрат на домакините.

Гутиерес в 84-ата намали на 2:3, а попадения в продължението на Кайперс (90+5') и Акоста (90+8') направиха обрата пълен.

С поражението ФК Монреал пропусна възможността да се изравни с лидера Интер Маями, където играе мегазвездата Лионел Меси. Канадците са 3-и със 7 точки. Чикаго Файър са 9-и с 4 точки.