Отборите на Интер Маями и Колорадо Рапидс завършиха наравно 2:2 в мач от американската Мейджър Лийг Сокър.

Домакините изпуснаха трите точки в края, след като Коул Басет вкара за Колорадо в 88-ата минута за крайното 2:2.

Гостите поведоха в 45-ата минута след точно изпълнена дузпа от бразилеца Рафаел Наваро.

Интер Маями обърна резултата в началото на втората част. Най-напред Лионел Меси в 58-ата минута изравни, след асистенция на сънародника си Франко Негри. Две минути по-късно Леонардо Афонсо направи резултата 2:1 за Интер. Попадението изработи Дейвид Руис.

Меси бе цял мач на терена.

В класирането, след третото си равенство за сезона и второ поредно, Интер Маями е на 3-ото място в Източната конференция от 8 изиграни мача.

Колорадо Рапидс регистрира също трето равенство за сезона, като след 7 изиграни мача отборът заема 9-ата позиция в Западната конференция.