Огромен скандал се разрази минути след края на мача от турската Суперлига между Анкарагюджю и Ризеспор (1:1). Президентът на домакините Фарук Коджа нокаутира главния съдия на срещата Халил Умут Мелер. Ударът с юмрук беше много силен и остави хематом под окото на рефера.

Българският национал Мартин Минчев изигра пълни 90 минути за гостите и получи жълт картон, а бившата звезда на ЦСКА - София Али Соу, получи червен картон в 51-вата минута. Гостите също завършиха мача в намален състав, след като Емирхан Топчу напусна към душовете в 95-ата минута.

Минути след скандала турската федерация прекрати първенството за момента. Все още обстоятелствата се изясняват. Очаква се тежка санкция за Анкарагюджю.