Кирил Десподов игра като резерва при поражението на неговия ПАОК от Олимпиакос в Шампионския поток на елитното футболно първенство на Гърция.

Двубоят се игра на стадион "Георгиос Караискакис" в Пирея.

Домакините откриха резултата още в 16-ата минута, но попадението на Наваро беше отменено от ВАР поради засада.

Последва нов шанс за Олимпиакос в 27-ата минута когато Даниел Поденсе застана на точката на дузпата, но сгреши. Въпреки това при добавката Куини се разписа за 1:0.

Желсон Мартинс направи резултата 2:0 в 61-ата. Малко преди това (в 59-ата) в игра за гостите влезе капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов.

До края на мача обаче ПАОК успя да само да намали загубата. Точен за тима беше

Маркуш Антонио в продължението на двубоя.

С успеха Олимпиакос остават четвърти, но вече с 66 точки. ПАОК са трети с 67. Лидер е настоящият шампион АЕК. Грандът има 72 срещу 71 за Панатинайкос.