ПАОК победи шампиона АЕК след обрат от 1:2 на 3:2 в Шампионската група на втория етап от тазгодишния сезон в гръцкия футболен елит.

Срещата се проведе на стадион "Тумба" в Солун.

Капитанът на българския национален отбор по футбол Кирил Десподов влезе като резерва в 77-ата минута на мача.

Янис Константелиас откри за домакините с гол в 3-ата минута. Орбелин Пинеда изравни само 6 по-късно, а неостаряващият Домагой Вида изведе гостите напред в резултата, разписвайки се в 75-ата.

Две по-късно влезе Десподов и до края на мача ПАОК направиха обрат в своя полза след попадения на Константелиас в 81-ата и Састре в 90-ата.

С успеха ПАОК намали разликата с АЕК на върха в класирането. Столичани са първи със 75 точки, а грандът то Солун е втори със 71 точки, с колкото е и Панатинайкос, който е с мач повече. Олимпиакос са със 70 на 4-а позиция.