Бившият нападател на ЦСКА-София Дюкенс Назон откри головата си сметка за Кайзериспор.

29-годишният французин се разписа още в 9-ата минута при успеха на новия му клуб с 3:2 над Истанбул Башакшекир като гост в среща от 26-ия кръг на турската Суперлига.

Това беше втори двубой, в който Назон започва като титуляр за Кайзери. Той игра до 73-ата минута когато беше сменен от Рамазан Дживелек.

В 15-ата минута Али Карими покачи на 2:0. Така приключи първата част.

В средата на второто полувреме Дениз Турук върна Башакшехир в мача, намалявайки на 1:2. Аилтон Боа Морте в 84-ат минута направи резултата 3:1 за гостите, а крайното 3:2 оформи Хамза Гюрелер в 89-ата минута.

С успеха Кайзериспор излезе на 11-о място във временното класиране с актив от 32 точки. Истанбул Башакшекир са 9-и с 33.