Станимир Стоилов и воденият от него тим на Гьозтепе се завърнаха към победите в Турция.

Втородивизионният отбор разби гостуващия Ерзурумспор с 3:0 в среща от 29-ия кръг.

Мачът се игра на стадион "Гюрсел Аксел" в Измир.

Ромуло откри резултата още в 1-ата минута. Асистенцията беше на Огюн Байрак. Отново Ромуло покачи за 2:0. Той беше точен в 72-ата след пас на Ялчън Каян.

Крайното 3:0 оформи Мустафа Юмлу, който си отбеляза автогол в 76-ата минута.

Гостите играха повече от половин час с човек по-малко след като Джелал Ханалп беше изгонен с директен червен картон още в 59-ата минута.

С успеха Гьозтепе се завърна на победния път. Тимът е втори във временното класиране с актив от 59 точки - на 8 зад лидера Еюпспор и на 9 от третия Сакарияспор.

Ерзурумспор са 10-и с 40 точки. Тимът приключи серия от 3 поредни победи и 4 мача без поражение.