Гръцкият гранд ПАОК победи Панайтоликос след обрат от 0:1 на 3:1 като гост в среща от 24-ия кръг на гръцката Суперлига.

Мачът се игра на стадион "Панайтоликос" в Агринио.

Капитанът на българския национален отбор по футбол Кирил Десподов започна като титуляр за състава на Разван Луческу и остана на терена до 77-ата минута когато беше заменен от Щефан Шваб.

Домакините излязоха първи напред в резултата с гол Илиас Хаджитеодоридис в 5-ата минута. Асистенцията беше на Хуанпи.

Янис Константелиас изравни в 60-ата, но попадението не беше зачетено от ВАР поради засада.

Въпреки това ПАОК продължиха да натискат като направиха страхотен обрат между 72-ата и 73-ата минути. Първо Педро Силва Торехон, а след това Андрия Живкович направи 1:2.

Крайното 1:3 оформи Константелиас в 90-ата минута.

С успеха ПАОК излязоха на 2-а позиция във временното класиране с актив от 54 точки - на 1 зад лидера и настоящ шампион АЕК и на 3 пред Панатинайкос, който е и с мач по-малко.