ПАОК с Кирил Десподов в състава си допусна загуба при домакинството си на Олимпиакос в дербито на 23 кръг в гръцкото първенство.

"Българите" отстъпиха на своя "Тумба" с 1:4, като единственото попадение за "черно-белите" бе дело именно на капитана на българския национален отбор.

Бившият играч на Лудогорец получи жълт картон в 14', а Олимпиакос откри резултата в 29' след попадение на Фран Наваро. Десподов изравни резултата в 39', а с това се изчерпа и всичко положително за домакините.

През втората част играчите на Хосе Луис Мендилибар вкараха три безответни гола - Даниел Поденс в 54', а крайният резултат оформи резервата Аюб Ел Кааби в 83' и 90'.

ПАОК заема второ място във временното класиране с 51 точки, докато Олимпиакос е на четвърта позиция с 47 точки.