Треньорът на Атлетико Мадрид - Диего Симеоне коментира зрелищното равенство на тима му с Хетафе. Двата отбора завършиха наравно 3:3 в среща от 18-ия кръг на испанската Ла Лига.

"Изиграхме четвъртия мач с разлика от три дни, играхме с човек по-малко през по-голямата част от двубоя, така че момчетата положиха огромни усилия.

Знаехме, че мачът ще бъде труден, труден. При равни сили контролирахме доста добре мача. След това стана по-трудно, въпреки че все още имахме предимство. Освен това трябваше да сменим Маркос Йоренте.

Разчитахме на Мемфис Депай в този мач и той се подобряваше с течение на играта. Но всичко се провали след решението на съдията да изгони Савич - трябваше да променим плана и да преминем към схема 5-3-1.

Въпреки това водехме през цялото време. В крайна сметка съперникът увеличи натиска си, започна да създава положения, да използва центрирания. Те имат високи играчи и може би заслужиха равенството", каза Симеоне.