Левски завърши 2:2 при гостуването си на новака Крумовград в последна среща от 9-ия кръг на Първа лига.

Мачът се игра на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Пловдив.

Домакините откриха резултата чрез Димитър Тонев в 21-ата минута, но голове на бразилците Цунами (27') и Рикардиньо (32') направиха пълен обрат за "сините" в мача след края на първите 45 минути.

В 78-ата минута Александър Колев вкара втори гол за домакините след асистенция на Диего Рапозо, с което тимът на Неманя Миланович направи нова сензация в дебюта си в елита на родния футбол.

Преди мача със "сините" Крумовград спечелиха срещу ЦСКА 1948, Ботев (Пловдив) и Локомотив (София), а в първия кръг победиха и шампиона Лудогорец.

С равенството Левски събраха 16 точки и се намират на 3-о място. Крумовград са 5-и с 13.