Отборът на Левски спечели втората си контролна среща от подготвителния лагер на тима в Правец. Днес съперник на тима беше Марица Пловдив, а футболистите на Николай Костов се наложиха с 3:1.

В края на първото полувреме двата отбора си размениха по едно попадение чрез Станислав Маламов и Асен Чандъров, а в началото на втората част Илиян Стефанов изведе Левски напред в резултата. Около 10 минути преди края на мача Роналдо оформи крайния резултат.

Иван Андонов започна на врата, а капитанът на Левски Пламен Андреев и ветеранът Николай Миахйлов са на резервната скамейка. Дейвид Михалев, Кристиян Йовов и Преслав Бачев са другите  млади футболисти на Левски, които стартират като титуляри.

В събота е предвидена и следващата контролна среща на Левски, в която съперник ще е кипърският Апоел Никозия.