Юношите на "Левски“ до 17 години победиха с 4:2 като гост връстниците си от "Спартак“ (Плевен) в мач от 12-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Два гола за успеха на "сините“ отбеляза Никола Кунчев – 57-та и 67-та минути, а по едно попадение добавиха Стивън Стоянчов в 43-та и Калоян Атанасов в 72-та минути минути.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 34 точки, с шест повече от втория "Черно море“.

Левски U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев (70 – 18. Норайр Нурикян), 4. Стилян Шопски (46 – 15. Калоян Атанасов), 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков (46 – 16. Мартин Борисов), 7. Дарин Стоев (46 – 19. Никола Кунчев), 8. Михаил Петров (к), 9. Стивън Стоянчов, 10. Марио Данчев (63 – 14. Валентин Иванов), 11. Стивън Гаоте.