Левски води с 2:1 на полувремето при гостуването си на новака Крумовград в последна среща от 9-ия кръг на Първа лига.

Домакините откриха резултата чрез Димитър Тонев в 21-ата минута, но голове на бразилците Цунами (27') и Рикардиньо (32') направиха пълен обрат за "сините" в мача след края на първите 45 минути.

Футболистите на Николай Костов изиграха в четвъртък отложения мач от шестия кръг с Пирин и след победата на стадион "Георги Аспарухов" сините са с три поредни успеха в Първа лига.

Домакините вече показаха, че са способни на изненади, след като спечелиха срещу ЦСКА 1948, Ботев Пловдив и Локомотив София, а в първия кръг и при дебютния си сезон в Първа лига Крумовград победи шампиона Лудогорец.

Четирите загуби на тима ги оставя на две точки от Левски, който е с мач по-малко. Резултатите показват, че "сините" не трябва да подценяват днешния си съперник, който от челната тройка през миналия сезон загуби само от ЦСКА - София.