Юношите на "Левски“ стартираха сезона в Елитната група до 17 години с впечатляваща победа над "ЦСКА-София“ с 2:0 като гост.

Михаил Петров откри резултата за водения от треньора Стоян Димов тим в самия край на първото полувреме след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Минута след подновяването на играта Стивън Стоянчов удвои преднината на "сините“ след подаване на Денис Гиведжов.

Съставът на "Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов (80 – 13. Анатоли Кръстев), 7. Денис Гиведжов (87 – 15. Александър Кръстев), 8. Михаил Петров (к) (87 – 18. Марио Данчев), 9. Стивън Стоянчов (60 – 19. Никола Кунчев), 10. Габриел Джантов, 11. Нораир Нурикян (60 – 17. Стивън Гаоте).