Левски постигна първа победа от началото на подготвителния си лагер в турския курорт Белек.

В четвъртата си проверка от началото на лагера "сините“ победиха босненския Тузла Сити с 2:0.

Рикардиньо в 23-ата минута и Марин Петков от дузпа в 57-ата вкараха головете за Левски.

Най-новото попълнение на Левски Карлос Охене пристигна в лагера на отбора непосредствено преди проверката и се оказа на кадем на тима.

Треньорът на Левски Николай Костов за първи път заложи на стартов състав, който се очаква да бъде титулярен през пролетта.

За Левски започнаха: Николай Михайлов, който бе и с капитанската лента, Патрик-Габриел Галчев, Келиан ван дер Каап, Хосе Кордоба и Вендерсон Цунами в отбрана, Асен Митков, Дарлан и Фадига в халфовата линия и Лима, Уелтън и Рикардиньо в атака.