Норвежкият Бодьо/Глимт се промъкна драматично в груповата фаза на турнира Лига на Конференциите.

В бараж за място в групите на третия по сила европейски клубен турнир норвежците се справиха с румънския Сепси, който по пътя си към баража отстрани ЦСКА-София.

В първия мач двата тима не излъчиха победител, завършвайки наравно 2:2,. В реванша, в редовното време двата отбора също стигнаха до 2:2, а в добавеното време на най-добрия на терена Амал Пелегрино вкара за 3:2, с което прати отбора си в групите на Лигата на конференциите.

В редовното време мачът започна с гол на Пелегрино в 12-ата минута, който бе отменен.

Последваха попадения за Бодьо/Глимт на Сондре Сьорли, след асистенция на Пелегрино в 24-атап минута и на Пелегрино в 29-ата минута.

В 42-ата минута Исник Алими върна един гол, а в 46-ата минута Роланд Варга изравни за 2:2.