С гол в третата минута на добавеното време на Нанитамо Иконе Фиорентина стигна у дома до равенство 2:2 в мач от втория кръг в група "F“ на турнира Лига на конференциите.

Отборът от Флоренция стигна до равенството, след като до 66-ата минута изоставаше с 0:2.

Барнабаш Варга в 25-ата и Ибрахим Сисе в 51-ата вкараха за Ференцварош.

В 66-ата минута Антонин Барак върна един гол за 1:2, а в 79-ата попадение за Фиорентина на изигралия страхотен мач аржентинец Николас Гонсалес бе отменено заради засада.

Ференцварош остава без загубен мач, като е лидер в групата. Фиорентина записа второ равенство в групата, като е на трета позиция.

В другия мач от групата белгийския Генк победи като гост Чукарички с 2:0.

Брайън Хейнен в 10-ата и Джоузеф Пейнтсил в 21-ата донесоха успеха за гостите, който за тях е първи в групата. Генк са втори в класирането.

Чукарички регистрираха втора загуба, като имат само един вкаран гол след два изиграни мача.

В следващия кръг, на 26 октомври, Ференцварош гостува на Генк, а Фиорентина приема Чукарички.