Гръцкият ПАОК елиминира израелския гранд Бейтар след победа в Йерусалим като гост с 4:1 в реванша от втори кръг на третия по сила европейски клубен футболен турнир - Лига на конференциите.

Първата среща приключи при резултат 0:0.

Готлиб си вкара автогол в 12-ата минута, а Шуа пропусна дузпа в 42-ата за Бейтар. Гърците вкараха за 0:2 в самия край на първата част чрез Томас, но Фрай намали за 1:2.

През второто полувреме ПАОК отбеляза още два гола - автогол на Тома във втората минута на добавеното време, а младият Янис Константелиас вкара в седмата за крайното 4:1. В следващата фаза ПАОК ще играе с хърватския Хайдук Сплит.

Напред продължават и ФК Рига и Розенборг. Литовците отстраниха след продължения Кечкемети от Унгария, а скандинавците елиминираха Крусейдърс от Северна Ирландия.