Отборите на финландския Хака и Крусейдърс от Северна Ирландия завършиха наравно 2:2 в първи мач от предварителната фаза на турнира Лига на конференциите.

Двубоят се изигра на стадион "Техтаан Кентя“ във Валкеокоски.

Джордан Форсайт в 22-ата минута даде преднина в резултата за гостите от Северна Ирландия.

11 минути по-късно Лоугън Роджърсън от дузпа възстанови равенството, а три минути по-късно Тиемоко Фофана донесе пълен обрат в резултата и 2:1 за домакините.

В 66-ата минута домакините останаха с десет души, след като Яне-Пека Лайне получи втори жълт и червен картон.

Само две минути по-късно Рос Кларк оформи крайното 2:2.

Реваншът в Северна Ирландия е на 20 юли.

В двубой от същата фаза на турнира тимовете на Магпис от Гибралтар и ирландския Дъндолк приключиха също без победител, завършвайки 0:0.

Въпреки че гостите имаха инициативата, по-добрите положения за гол бяха за домакините.

Реваншът е на 20 юли.

В друг мач от турнира отборите на Паневежис от Литва и Милсами от Молдова завършиха наравно 2:2.

Гостите стигнаха до равенството, след като до 50-ата минута изоставаха с 0:2. Головете за молдовците реализира Раду Гинсари (50-ата от дузпа и в 67-ата минута).

За тима на Паневежис точни бяха черногорецът Йован Чедженович от дузпа в 17-ата минута и Ариаранър Смит в 48-ата минута на мача. Чедженович пропусна втора дузпа за Паневежис в 27-ата минута на двубоя.