Дни след като ръководиха реванша от първия квалификационен кръг на Шампионска лига между Лудогорец и Балкани (4:0) италианският рефер Лука Пайрето и екипа му получиха ново назначение за двубой в България.
Съдийската комисия на УЕФА назначи италианеца за арбитър на мача между ЦСКА1948 и румънския ФКСБ от втория предварителен кръг на турнира Лига на конференциите. Двубоят е на 26 юли (сряда) от 20:30 часа на Националния стадион "Васил Левски“.
Мачът от същата фаза на турнира между северномакедонския Шкупи и Левски на 27 юли в Скопие бе поверен на 32-годишния израелец Давид Фуксман.
Както е известно, за главен съдия на срещата Лудогорец (Разград) и Олимпия (Любляна) е изпратена съдийска бригада от Норвегия начело с Рохит Саги. Срещата в Разград е на 26 юли (сряда) от 21:00 часа.
За срещата ЦСКА и румънския Сепси в четвъртък (27 юли) от 20.00 часа на стадион "Българска армия“ като главен съдия е назначен 37-годишния Йохем Камфиус от Нидерландия.



16:18 / 21.07.2023
2627










