Отборите на ПАОК и Абърдийн завършиха наравно 2:2 в мач от четвъртия кръг в група "G“ на Лига на конференциите.

За отбора от Солун, където играе капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов, това са първи загубен точки в групата.

За Абърдийн това е второ равенство, като шотландциге остават без спечелен мач.

С гол на Дук в 14-ата минута Абърдийн поведе. В 23-ата минута ПАОК изравни чрез Тайсон. Попадението бе изработено от Десподов.

В 67-ата минута Мбвана Самата направи обрата за домакините пълен, вкарвайки за 2:1 за ПАОК.

В 70-ата минута Джейми МакГрат вкара втори гол за 2:2.

Само четири минути по-късно домакините получиха дузпа, която обаче след намеса на системата ВАР бе отменена.

Десподов бе титуляр за ПАОК, като остана на терена до 82-ата минута, когато бе заменен от Живкович

В другия мач от групата Айнтрахт Франкфурт, който стигна до груповата фаза, отстранявайки по пътя си Левски, победи като гост ХИК с 1:0.

Фарес Шаиби в 31-ата минута вкара гола за германския тим.

За Айнтрахт това е трети успех в групата, като отборът остава на точка зад лидера ПАОК.

Тимът на ХИК регистрира третата си загуба, като остава със само една спечелена точка.