Вицешампионът на Кипър - АЕК Ларнака приема тази вечер Торпедо Жодино в 20:00 часа в среща - реванш от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

До 40-та минута на първия мач в Беларус изглеждаше, че двубоят тази вечер ще е протоколен, защото резултатът беше 3:0 в полза на АЕК Ларнака.

Все пак през второто полувреме Торпедо Жодино върна два гола в рамките на три минути, което остави интригата в срещата. Победителят от този сбълъск ще играе в следващата фаза със Сепси или ЦСКА - София.

В 20:30 часа малтийският Гзира гостува в Люксембург на Дюделанж с единствената задача, да задържи преднината си от 2:0 след първия мач и да подпечата мястото си в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.