Отборът на ПАОК, където играе капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов, победи като гост Айнтрахт Франкфурт с 2:1 в мач от предпоследния, 5-и кръг в груповата фаза на турнира Лига на конференциите.

За тима от Солун това е четвърти успех в групата, като отборът си гарантира завършване на тази позиция и място в плейофната фаза.

Айнтрахт, който по пътя си към групите на турнира елиминира Левски, регистрира втора загуба, като е на второто място с изоставане от 4 точки от ПАОК и сигурен участник, също в плейофите.

Томаш Кенджора в 55-ата и Андрия Живкович в 73-ата вкараха головете за ПАОК.

Омар Мармуш бе точен за Айнтрахт в 58-ата минута за 1:1.

Домакините завършиха мача с десет души след червен картон в добавеното време на Кристиян Якич.

Десподов бе резерва за ПАОК, като се появи на терена в 83-ата минута на мястото на Тайсон.