ПАОК победи у дома ХИК с 4:1 в мач от последния, 6-и кръг в група "G“ на турнира Лига на конференциите.

Тимът от Солун, в чийто редици е и капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов, завършва груповата фаза без загубен мач, като е с пет успеха и едно равенство, и ще играе направо на 1/8-финалите на състезанието.

В мача с ХИК гостите поведоха още в 6-аята минута чрез Боян Радулович в 6-ата минута.

ПАОК направи обрат след голове на Магомед Оздоев в 37-ата минута, Янис Константелиас в 47-ата и автогол на Йона Тойвио. Томас Мург в 85-ата минута доведе резултата до 4:1 за ПАОК.  Перпарим Хетемай от дузпа в добавеното време оформи крайното 4:2.

Десподов бе титуляр за ПАОК, като остана на терена цял мач.

В другия мач от групата Абърдийн постигна първия си успех в групата, след като спечели у дома над Айнтрахт Франкфурт с 2:0.

Германският тим си бе осигурил участие в плейофната фаза на състезанието още преди двубоя.

Дук в 41-ата и Естер Соклер в 74-ата минута вкараха за шотландския тим.