Адана Демиспор се класира за плейофите в Лигата на конференциите. Турците загубиха гостуването си на хърватския Осиек с 2:3, но след успех с 5:1 преди седмица, продължават напред.

Юсуф Сари откри за гостите в 31-та минута, но Дарио Неяшмич изравни в 43-та. Мийо Цакташ направи обрата пълен в 59-та минута, а Шиме Гържан отбеляза трето попадение в 82-та. Юсуф Ердоган оформи крайния резултат в първата минута от добавеното време.

Албанският Партизани също достигна баражите в надпреварата. Съставът надделя с 1:0 срещу латвийския Валмиера и с общ резултат 3:1 продължава напред срещу Астана.

Спартак Търната надделя срещу Лех Познан с 3:1 и общ 4:3, а хърватският Риека отстрани Б36 Торсхавн след 2:0 и общ резултат 5:1.