Отборът на Дукаджини от Косово се класира за втория предварителен кръг на турнира Лига на конференциите, след като в реванш от първия квалификационен кръг победи като гост Юръп ФК от Гибралтар в корида с три червени картона, с 3:2. В първия мач Дукаджини спечели с 2:1.

Гостите поведоха в 23-ата минута след гол от дузпа на Иляс Зулфиу.

В 29-ата минута двата отбора останаха с по десет души, след като Хесус Посо от Юръп и Буяр Шабани от Дукаджини получиха директни червени картони.

В 38-ата минута отборът на Юръп възстанови равенството от дузпа, която бе вкарана от Алберто Кинтана.

Косоварите решиха всичко в своя полза с голове на Албер Шала в 47-ата минута и втори в мача на Зулфиу в 79-ата минута, довеждайки резултата до 3:1 в своя полза.

Крайното 2:3 оформи Антонио Вера в 87-ата минута.

Минута по-късно домакините останаха с девет души на терена, след като червен картон получи Ману Ередия.

Във втория предварителен кръг на турнира Дукаджини среща хърватския Риека, като първият мач ще бъде в Хърватска.