Олимпиакос спечели с 5:2 като домакин срещу Бачка Топола в последния 6-ия кръг от груповата фаза в Лига Европа. Мачът се изигра на стадион "Георгиос Караискакис" в Пирея.

Мароканският нападател Аюб Ел Кааби откри в 21-та минута чрез пас на бразилския защитник Родиней. Португалският стрелец Даниел Поденсе удвои в 40-та, благодарение на подаване от полузащитника Константинос Фортунис. Отново Поденсе бе точен в 42-та минута преди стражът Велко Илич да си вкара автогол в 47-та. Ифет Джаковац от гостите намали 60 секунди по-късно. Александър Чиркович също намери целта за Бачка в 61-та минута преди Юсеф Ел Араби да фиксира крайния резултат в 68-та.

Гърците приключват група "А" със 7 точки на трета позиция. Те продължават към 1/16-финалите в Лигата на конференциите. Сърбите остават на последната четвърта позиция с една точка.