Отборът на Карабах от Азербайджан загуби у дома от португалския Брага с 2:3 след продължения в реванш от 1/16-финалната фаза на турнира Лига Европа, но продължава в следващия етап на състезанието.

В първия мач Карабах победи като гост с 4:2 и с общ резултат 6:5 се класира напред.

Реваншът на стадион "Тофик Бахрамов“ в Баку бе ръководен от българска съдийска бригада, начело с Георги Кабаков.

След нулево равенство през първата част на реванша, втората  стартира лошо за Карабах, след като в 57-ата минута Георги Кабаков вдигна втори жълт и червен картон на Елвин Джафаркулиев.

Роджър Фернандеш даде преднина на Брага в 70-ата минута, а девет минути по-късно Кабаков отмени втори гол за Брага на Абел Руис заради нарушение.

Тимът на Брага  стигна до продължения след гол на Алваро Джало в 83-ата минута.

В 102-ата минута тимът на Карабах вкара за 1:2 чрез бразилеца Матеуш де Барош да Силва.

В 115-ата минута Кабаков даде дузпа за Брага, която Симон Банза вкара за 3:1 за португалския отбор.

В добавеното време на продълженията Нариман Ахундзаде вкара втори гол за Карабах, който класира отбора в следващата фаза на състезанието.