НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 18:46


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София в периода 21 - 25 октомври

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София в периода 21 - 25 октомври

18 Октомври 2019 | 13:57 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Божурище
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила
На 21.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Хераково: Вила
На 21.10.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, VIII-024012, Кв. 3, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, Х-162002, Хан Кубрат, местност Гъзелев Дол, 0, къща
На 21.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: VІІІ-485, Кв. 34, Александър Александров 69, Космонавт Георги Иванов 172, 119, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-Ix-485, Кв. 34, къща
На 23.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25, къща
На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: VIII-042140, Кв. 45, Васил Левски 9, ПИ 043001, Строителен УПИ XIII-513, УПИ V-045062 Кв. 73, УПИ VII-045106 Кв. 53, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296, Вила
На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Пролеша: I-040225, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ IV-045132 Кв. 54, УПИ XIII-233 Кв. 42, УПИ Х-244 Кв. 42, Вила
На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: Ix-108, Кв. 16, VI-84, Кв. 10, Иван Вазов 12, М. Гуното УПИ XXII-041138 Кв. 14, УПИ I-122, 123, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VІІ-108, Кв. 16, УПИХІ-102 Кв. 15, къща
На 25.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Хераково: М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2, къща,, Тп Скала Махала
Община Ботевград
На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща, 43, Фургон, къща
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 3, 1, Армеец, България 3, България 4, 2, 6, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Сан Стефано 17, 21, Саранск 24, Стамен Панчев 12, 16, 14, 3, 7, 1, 2, 1а, 10, 4, 8, Стефан Караджа 10, 14, 12, 7, 8, 4, 6, 2, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 2, 4, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Извор 1, Околчица 12, 5, 4, Освобождение (9-ти Септемвр 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 46, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 3, 6, 2, 4, Синчец 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, Теменуга 16, 12, 3, Трети Март (Иван Гълъбов) 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, Явор 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, 1
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ IX-238 Кв. 12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: Вила, къща, 6
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап. Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74
На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов 8, Васил Левски 56,, 63, 63, Д-Р Адриян Атанасов 5, Илия Стоянов 8, ХХVІІІ
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Божура 14, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Павитта 30, Тодор Петров 30, Червена Киселица 5, Вила
На 21.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Освобождение 14
На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец
На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща
На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, . 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М. Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп. Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап. Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н. Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30
На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, до сграда ТКЗС Краварник Зелена Бара, Индустриална Зона Микроелектроника, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила
На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Оборище 14, 1, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 12, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 46, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, 8, 18, 20, Хан Аспарух 15, 16, 12, 17, 18, 10, 14, 13, 19, 19а, 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 20, 13, 12, 10, 11, 6, 9, 23, 21а, 5, 18, 17, 28, 16, 19, 2, 1, 21, 7, Цар Иван Шишман (М. Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, Явор 12, 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, Ягода 8, 2, 6, 3, 1, 12, Ясен 4, 2, Вила, Работилница, 12, 15, 24, 1
На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда ТКЗС Краварник Зелена Бара, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила
На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Врачеш: Бела Трафопост, Севаст Огнян (Партизанска) 6
На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: България 4, 2, 6, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Саранск 24, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68
Община Годеч
На 24.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Върбница: къща, Вила
Община Долна баня
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Александър Стамболийски Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Бистришка 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Васил Левски 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Деница 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, Димитър Благоев 42, Димитър Благоев 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, Дружба 3, Уо Тп Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Опълченска 8, Павел Вежинов 10, Павел Вежинов 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Петко Славейков 2, Рилска Вода 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Спортна Слава 20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, Тодор Каблешков 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, Търговска 77, 75, Търговска 188, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Хан Аспарух 14, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски Общ. Сграда, Христо Смирненски 2, 29, 37, Уо Тп Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 2, 1, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9
На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Търговска 188, Христо Смирненски 2, 29, 37, Уо ТП Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9
Община Драгоман
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Начево: Вила
На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв. 16, Вила
Община Елин Пелин
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Ботевград: Витиня
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Григорево: УПИ III -283 Кв. 20
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008 Манастира, 21, 615, 654, 662, I-914, 33 А, IХ-191, Кв. 34, V-162, Кв. 33, X-5 Кв. 3, Землището на С. Елешница, Имот №919, извън регулация, местност Равно Расте Имот Пл. №12, Мтп Зора, П-Л IV-263, Кв. 19, Парцел Хіі-385, Кв. 39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ 364, ПИ №913, УПИ I-861 Кв. 34а, УПИ XVII - 205, Кв. 35, УПИ Х-43, Кв. 6, УПИ Хіі-121, Кв. 15, УПИ ХVІІ-408, Кв26, УПИ ІV-273, УПИ-860, Кв. 402, Вила, Вила, УПИ ХХI-208 Кв. 35
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 19, 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, 29204. 7604. 17, Xx-300, Кв. 32 Временно Строителство, Александър Стамболийски 1, 15, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 къща, Васил Левски 2, 19, 8, 16а, 25, 16, Ген. Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, Герена/Иван Шонев/ 14, Кирил и Методий 4, 11, 12, 23, 8, местност Добри Дол 2 Вила, местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 4, 12а, 22, 28, 26, ПИ -098018, ПИ № 72, Стара Планина 11, 6, Стефан Караджа 4, Стоян Мечката 4 къща, 2, 6, Стоян Мисирски 14, Тодораки Пешев/Христо Ботев 1, Тоне Крайчев 13, 1, В. З. Лозята
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Потоп: 048064, М. Прекръсте
На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Чурек: II-266, Кв 4, местност Жерково къща, П-Л XVI-256, Кв. 30, П-Л ХI-275, Кв. 4, къща, къща, къща
Община Етрополе
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Бойковец: Вила
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Рибарника ТП, Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, Вила
На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща, +, Вила, 0, Вила, къща, 1 Почивен Дом, Вила
На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Етрополе: Батак 10, 4, 3, 1, 2, 6, 8, 12, 16, Баш Самоков, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Георги Димитров 17, 28, 36, 40, 38, 19, 32, 30, 34, + 32, Етрополе, УПИ I-За Дап Кв. 137, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Кирил и Методи 59, 38, Малки Искър 49, Марийка Гаврилова 56, Марко Марков 13, 18, 5, 28, 17, 3, 32, 19, 8, 30, 23, 27, 29, 1, 22, 21, 20, 26, 14, 7, 9, 4, 15, 10, 2, 25, 12, махала Иванчовец, Месност Ябланица, местност Баш Самоков къща, къща, къща, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 40, . 6, 42, 23, 29, 60, Руски 95, 101, 98, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, 191, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, Спортист 2, 11, 13, 7, 9, 4, 1, 6, 15, УПИ 4 Кв. 135, Христо Ботев 26, Христо Ясенов 24, 36, 40, 42, 43, 47, 44, 32, 27, 25, 33, 31, 34, 45, 39, 46, 37, 41, 26, 22, 30, 29, 35, 28, 38, Чертиград 25, 17, 23, 19, 12, 21, 15, 10, Ябланица, 23, Единство, Шивашки Цех, 2, 1, 4
На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, местност Баш Самоков къща, Ябланица
Община Ихтиман
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, 307189, Вила
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: махала Бельовци Парцел VII Кв. 9
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Антим Първи 5, 1, 2, 7, 9, 4, 3, Арх. Генадий Ихтимански 13, 8, 9, Клуб Соц. Грижи, 19, Фурна, 1, 5, 7а, 4, 11, 7, 6, Васил Левски 15, 21, 19, 20, 37, 33, 17, 22, Уо, 29, 26, 24, 27, 31, 35, 25, 18 А, Васил Левски 65, 38, 46, 39, 51, 59, 28, 61 А, 30, 40, 43, 42, 53, 26а, 61, 44, 57, 69, 67, 47, 41, 55, 34, 32, 36, 63, 49, 26в, 45, 71, Георги Раковски 36, 22, 38, 33, 40, 18, 32, 34, 20а, 31, 30 1, 26, 30, 29, 24, Георги Раковски 52, 58, 70, 51, 50, 56, 45, 47, 49, 43, 62, Градинка Кв. 192, Димитър Русинов 14, 4, 18, 20, 15, 10, 3, 12, №8, 11, 9, 16, 6, 17, 13, Егерика 10, 1, 4, 8, 12, 2, Еледжик 5, 6, 16, 29, 28, 2, 37, 11, 1, 30, 26, 33, 31, 17, 13, 24, 7, 9, 18, 14, 4, 3, 22, 15 Б, 35, 15, 39, 25, 19, 23, 21, 20, 22а, 12, Ивайло 14, 12, 11, 22, 18, 20а, 13, 20, 16, 9, 24, Йордан Балчев 7, 5, 4, 3, 2, 9, 1, Кирил и Методи 28, 24, 20, 22, 26, Кирил и Методи 14, 15, 21, 12, 13, 18, 11, 25, 27, 10, 19, 23, 16, Люле Бургас 15, 7, 1, 19, 4, 17, 2, 12, 13, 6, 16, 8, 18, 10, 14, Околовръстна Канцелария Сортови Семена, Околовръстна Бензиностанция, Парчевич 40, 21, 43, 14, 36, 23, 18, 38, Преслав 5, 1, 2, 3, 10, 8, 6, Преслав 11, 19, 15, 21, 20, 7, 22, 12, 17, 26, 18, 14, 9, 13, 24, 16, Свети Климент Охридски 32, 37, 13, 3, 6, 28, 032, 26, 24, 14, 10, 8, 18, 17, 38, 21, 36, 1, 19, 12, 16, 29, 11, 35, 5, 22, 25, 9, 20, 34, 15а, 15, 4, 33, 23, 31, Свети Патриарх Евтимий 43, 37, 51, 44, 39, 40, 63, 59 А, 36, 27, 29, 33, 35, 42, 53, 47, 55, 61, 38, 45, 59 Б, 59, 46, 41, 49, Стефан Караджа 7, 13, 9, 32, 11, 28, 16, Съединение 3 Павильон, Тракия 7, 1, 9, Уо, 5, Три Уши 2, Търново 1, 3, 2, 4, 6, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна 1, 3, 7, 5, Цар Калоян 19, 28, 6, 5, 13, 11, 20, 21, 8, 16, 22, 2, 10, 14, 4, 12, 18 А, 7, 18, 26, Цар Освободител 179, 197, 140 1, 185, 203 4, 170, 191, 181, 172 А, 189, 168, 140 2, 193, 132, 199, 183, 144, 187, 199 2, 130 А, 195, 205 5, 201 3, 166, 175, 173, 177, Цар Самуил 80, 82а, 97, 78, 99, 101, 76, 103, Шипка 22, 27, 25, 15, 25 3, 17, 13, 18, 20, 25, 19, 23, 21, 13 А, Шипка 14, Юрий Гагарин 2, 7, 4, 5, 1
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Черньово: УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1
На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово
На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия
На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31
На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Генерал Гурко
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: местност Ушите
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4, Вила
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Веринско
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Боерица: Пи640030, 640027, УПИ II-179 Кв, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13, Вила
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, I-28, П-Л Хі-39, Кв. 4, къща, Скз Живково
На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, I-28, П-Л ХІ-39, Кв. 4, къща, Скз Живково
На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Черньово: V-68, Кв. 24, XIV-274, Кв. 35, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16, Вила
На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел: ПИ 121013 М. Гробищата, 21, 0, Работилница Скални Материали
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: местност Полиовци
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци УПИ Ххі-80, Кв. 8, Полиовци УПИ XxIII-79, 81, Кв. 8
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борика, Общ. Ихтиман: XII-106 Кв. 8, П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел Vіі-59, Кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187, Кв. 15, УПИ ІV-165, Кв. 24, 1, УПИ Ііі Пл. 22
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бузяковци: махала Поповци УПИ XIV-6, Кв. 1, Вила, къща
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вакарел: VIII-186, Кв. 187, махала Поповци Бунгало, Чешма Ангелина 999
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костадинкино: махала Семковци УПИ ХVІ-88, Кв. 12, махала Брънковци УПИ-I, Кв. 9, махала Полиовци, махала Семковци Вила, къща, Бунгало, махала Яздирастовци Бунгало, Вила, УПИ III-131, Кв. 5, Барака, къща, Яздирастовци
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пауново: 061033, М. Юрта, IV-60, Кв 5, V-142, Кв. 23, М. Авлиите, П-Л VІІІ-198, Кв. 15, П-Л І-84, Кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв. Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129, Кв 21, УПИ XI-35, Кв. 4, УПИ XVII-148, Кв. 22, УПИ XxV-114, Кв. 20, Месност Юрта, местност Банчовци, УПИ 8-184, Кв. 20, УПИ Хі-106 Кв 18, №.
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв. 13
На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: 20 KV Тракия Кс Ихтиман
Община Костенец
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4
На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец Уо Тп Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг. Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45
На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира
Община Костинброд
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: местност Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща
На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов 2, Блато, Васил Левски 70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33, Вит 6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9, Витан 40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24, Витоша 1, 5, Дунав 2, 5, 1, 3, Камчия 2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10, Ком 13, 22, Мир 4, 1, 3, 6, Мусала 3, 5, 2, Пирин 2, 4, 6, 7, 1, 5, Струма 17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9, Тополница 26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34, УПИ XIII-207 Кв. 8, Шипка 2, Шопска Комуна 62
На 23.10.2019 г. /09:33 - 13:00 ч./ - Дръмша: 87. 196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, местност Самовилски Връх, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7
На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: XI-3760, Акация, Белица Павилион, Варна 5, 3, 2, 3а, 19, 16, 9, 7, 18, 12, 4, 11, 17, 10, 15, 1, 13, Георги С. Раковски 83, 105, 92, 113, 107, 85, 94, 111, 96, 103, 90, 109, 88, 88а, 86, Дунав 15, 10, 12, 8, 8, 7, 6, 3, 13, 2, 4, 5, 11, Иван Вазов 1-Б, Иглика 5, Калиакра 5, 13, 15, 7, 11, 9, 3, 17, 1, Ломско Шосе 9, Кв. 142, 16а, 8, 28, УПИ XII-3961, Кв. 143, 34, 3а, 17, 5, 4, 18, 7, 20, 1а, 63, 10, 16, 300, 2, 20, 32, 12, 14, 15, 26, 10а, 92а, 30, 23, 1, 22, 17г, 4а, 11, 13, 17, 3, 19-3, 6, 18а, Мусала 1, 12, 5, 4, 2, 6, 10, 9, 8, 3, Път 81, Ропотамо 4, 2, 1, Славянска 129 къща, 40, 83, 81, 10, 97, 8789, 115, 91, 79, 105а, 87-89, 111а, 119 къща, 101, 95а, 87, 107, 42, 103, 93, 95, 127 къща, 111, 44, 46, 123 къща, УПИ VII-2408, Кв. 142, 131 къща, 48, 50, 99, 1, 113, 105, 38, 109, 97а, 36, 24, 121, 119, 77, 109а, Спартак 3, 4а, 9, 22, 4, 6, 16, 5, 8, 10, 7, 2, Дунав, 1, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю 39, УПИ Ікв. 142а
На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурище: Васил Левски 43, 22, 47, 49, 34, 18, 36, 33, 37, 55, 20, 39, 51, 24, 57, 35, 61, 63, 32, 59, 28, 45, 53, 41, 26, 30, Витоша 27, 31, 37а, 37, 36, 32, 33, 34, 44, 46, 30, 25, 23, 40, 38, 42, 35, 29, Георги Бенковски 41, 45, 26, 43, 47, 30, 38, 22, 32, 39, 24, 37, 40, 28, 35, 42, 41, 43а, 44, 34, 49, Иван Вазов 44, 30, 37, 21, 31, 24, 22, 11, 36, 27, 29, 9, 39, 28, 26, 13, 34, 25, 38, 32, 33, 35, 23, 40, 46, 42, 48, 52, 50, Отец Паисий 25, 16, 29, 26, 15, 19, 27, 13, 20, 17, 33, 22, 13а, 28, 24, 21, 32, 23, 18, 31, 14, 30, Ягода 9, 1, 2, 4, 6, 5, 3, 7, № 1, Мтп Божурище, Мтп Север
На 24.10.2019 г. /09:33 - 15:00 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил
Община Пирдоп
На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, извън регулация, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802
На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Златица: Стара Планина 76, Цар Калоян 8
На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Мирково: извън регулация
На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Буново, Общ. Мирково: VI-60, VIII-445 Кв 35, П-Л II-44, Кв. 15 ПИ 07051. 402. 706, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ Ix-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56, Вила, Имот 233010, Вила, къща, къща, 1, УПИ ХVI-435, 436 Кв. 32, къща
На 21.10.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Буново, Общ. Мирково: Имот 233010
На 21.10.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Златица: Стара Планина 76
На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина 76, Цар Калоян 8
На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Мирково: Александър Стамболийски 81, 80, 90, 102, 79, 86, 76, 85, 82, 88, 94, 92, 83, 74, 78, Бачо Киро 6, 3 А, 9, 3, 5, 7, 8, 4, 11, 1, 12, 16, 2, Бузлуджа 2, 10, 4, 8, Генерал Дендевил 10, 6, 11, 9, 7, 8, 4, 3, 5, 2, Градище 33, 31, 2, 13, 15, 19 А, 21, 17, 3, 23, 27, 1, 29, 9, 19, 11, 25, Димитър Стоянов 10, 8, 7, 4, 3, 4 А, 1, 9, 5, 6, 2, Емил Марков 15, Захари Стоянов 5, 3, 8, 10, 12, 4, 6, 1, 2, Зора 6, 8, 3, 9, 4, 13 къща, 2, 15, 11, 5, 17, 7, извън регулация Краварник, Мест. Попов Тор 12, 34, Вила, 16, 1, 230, 21, 38, 26, 13, местност Корията Вила, местност Кукув Дол Вила, местност Чуштарла Вила, Опълченска 92, 84, 55, 57, 96, 100, 53, 59, 98, 94, 86, 51, 88, 90, Орела 15, 8, 251, 13, 3, 1, 8 А, 7, 9, 2а, 11, 5, 4, 17, Поп Недельо 96, 63, 20080614, 2
На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Църквище: извън регулация
На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Челопеч: 80323. 150. 6, Александър Стамболийски 5, 9, 15, 7, 4, 6, 10, 19, 9, 12, Баба Куна 1, 3, Бели Сип 4, 8, 10, 1 УПИ VI-556, Кв. 51, 6, Васил Левски 25, 23, 27, 12, 10, 19, 4, 2, 13, 11, 5, 1, 29, 15, 3, 8, 7, 9, 1, Воздол 2, 11, 10, 9, 12, 4, 8, 1, 7, 15, 16, 14, 5, 17, 3, Възрожденска 6, 2, 9, 8, 13, 10, 1, 4, 5, 11, Генерал Брок 21, 19, 6, Генерал Дендевил 6, 13, 7, 9, 11, 8, Георги Бенковски 15, 17, 19, 7, 3, 12, 14, 11, 5, 2, 4, 9, Гоце Делчев 7, 14, 3, 12, 4, 8, 10, 5, 2, Даме Груев 1, 6, 5, 8, 2, Двадесет и Трети Септември 13, 17, 6, 7, 12, 22, 8, 19, 21, 1, 9, 18, 4, 14, 2, 11, 5, Димчо Дебелянов 10, 12, 3, 13, 1, 7, 2, 4, 6, 8, 11, Драва 20, 13, 9, 6, 7а, 18, 8, 16, 11, 10, 7, 1, 4, 17, 14, Дружба 22, 6, 1, 10, 14, 13, 24, 18, 28, 11, 3, 16, 9, 20, 5, 15, 26, Здравец 1, 1, 10, 4, 8, 6, 1, 1, 1, Зорница 6, 10, 5, 3, 1, 11, 4, 12, 7, 9, 15, 15а, Ивайло 1, 15, 3, 4, 4а, 5, Иван Вазов 12, 5, 14, 18, 19, 16, 26, 22, 15, 10, 7, 11, 20, 6, 2, 7, 4, 8, Иван Сираков 6, 10, 2, 3, 5, 1, извън регулация Ремонтна Работилница, Вила, Вила, Овчарник, Калето 8, 4, 6, 2, Кирил и Методий 7, 3, 5, 2, 6, 4, 17, 9, 16, 1, Кокиче 4, 5, 6, 2, 3, Липа 4, 3, 6, 8, Любен Каравелов 14, 10, 7, 8, 9, 1, 4, 1, 2, 6, местност Мургана, Миньорска 10, 16, 17, 12, 18, 4, 8, 14, Младост 7 7, 8, 6, 10, 9, 7, 9 9, 11, Мургана 11, 1, 30, 33, 26, 20, 30, 22, 39, 43, 45, 16, 2, 10, 12, 25, 18, 41, 24, 27, 4, 17 А, 15, 9, 19, 13, 21, 6, 8, Никола Вапцаров 10, 11, 7, 18, 14, 2, 3, 4, 5, 1, 6, 12, 16, 9, 8, Опълченска 10, 5, 2, 1, 3, Освобождение 1, 8, 1, Пейо К. Яворов 2, 6, 3, 7, 4, 8, 24, 1, 15, 12, 16, 1, 11, 17, Проф. Алипи Матеев 2, 11, 17, 1, 14, 6, 8, 3, 7, 9, 5, Рила 1, 3, 4, 5, 2, Рудничар 15, 13, 11, 3, 1, Славчо Вълков 6, 2, 5, 1, 3, Средна Гора 16, 8, 18, 14, 1, 20, 6, 8а, Стара Планина 7, 11, 23, 9, 1, 5, 2, 8, 12, 19 Б, 13, 21, 19, 6, 25, 29, 4, 3, 3, Студен Кладенец 7, 2, 8, 9, 1, 3, 5, 6, 4, Съединение 3, 11, 16, 18а, 13, 1, 8, 5, 9, 34, 18, 12, 20, 26, 7, 17, 28, 10, 24, 22, 15, 1а, 4, 6, Тодор Влайков 11, 6, 10, 1, 13, 5, 9, 8, Трети Март 7 4, 4, 5 2, 20, 2, 3, 1 1, 3, 2, 22, 4, 8, 28, 18, 13, 26, 9, 16, 32, 25, 19, 1, 12, 14, 30, 21, 11, 24, 10, 4, Филип Тотьо 9, 3, Хан Аспарух 2, 15, 16, 4, 8, 5, 11, 9, 6, 17, 22, 24, 3а, 18, 10, 3, 24а, 26, 12, Хан Крум 11, 9, 7, 6, 5, 8, 3а, 3, 10, Хан Омуртаг 5, 10, 12, 11, 9, 3, 15, 6, 2, 7, 18, 14, 1, 17, 13, 8, 4, Хемус 1, 5, 9, 3, 6, 13, 19, 11, 12, 2, 10, 7, 21, 15, Христо Ботев 3, 1, 14, 15, 2, 11, 9, 17, 13, 18, 5, 8, Христо Смирненски 1, 3, 5, 6, Цар Иван Асен I 3 1, 5, 7, 4, Цар Калоян 8, 19, 23, 25, 14, 16, 18, 21, 17, 3, 5, 4, 17, 9, 12, 6, 15, 10, 2, Цар Самуил 7, 6, 12а, 2, 3, 5, 1, 12, 9, 2 А, 7, 16, 30, 13, 25, 12а, 19а, 23, 22, 20, 24, Цар Симеон 3, 2, 12, Цвятко Кънчев 7, 6, 5, 2, 1, 4, 8, Червени Камък 1, 4, 12, 2, 15, 3, 8, 13, 11, 7, 3 А, 9, Черковна 8, 6, 3, 5, Юрий Гагарин 3, 13, 1, 8, 10, 7, 20080618, 20080622, 20080621, 20080620, 20080619
На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6
На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща, 15, извън регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Войводенец, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 10, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х. Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 137, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816
На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Еленско, извън регулация
На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски 8
На 22.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Копривщица: извън регулация
Община Правец
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща, Стр. На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
"Белград на вода" ще бъде най-модерният квартал на Балканите. 19 ноември 2019 г....

ВИДЕО
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.