Салернитана и Сасуоло завършиха наравно 2:2 в първи мач от 31 кръг на италианската Серия "А".

Гостите откриха резултата още в 29', но попадението им не бе зачетено заради засада след намесата на ВАР. Те все пак се прибраха на почивката с два гола аванс, след като Арманд Лориенте в 37' и Недим Байрами в 44' бяха точни за "неровердите".

Второто полувреме започна добре за "морските кончета" и само 7 минути след подновяването на играта Антонио Кандрева намали след точно изпълнена дузпа. Домакините се добраха до точката с гол в даденото от съдията продължение на Джулио Маджоре.

Салернитана заема последното 20-о място във временното класиране с 15 точки, докато Сасуоло е на 19-а позиция с 10 точки повече.