Дженоа и Интер завършиха наравно 1:1 в мач от 18-ия кръг на италианската Серия "А". Домакините не бяха вкарвали гол на съперника от пет години, като бяха допуснали 25 попадения от него в този период.

Първото полувреме бе одължено с цели девет минути заради нарушена видимост от димка. Марко Арнаутович откри резултата за гостите в 42-ата минута с първия си шампионатен гол за сезона. Попадението бе доста дискусионно, защото имаше сериозни претенции за нарушение в атака на гостите.

Седем минути след края на редовното време на първата част бившият играч на Ювентус Раду Драгушин изравни. Асистенцията за гола на румънеца бе на Алберт Гудмундсон.

През втората част не се стигна до голове. Така Интер не успя да отвори по-сериозна разлика пред втория Юве, а Дженоа се изкачи на 13-а позиция с 20 точки.