Интер започна категорично сезона в Серия А с пет победи в пет мача, включително и в дербито с Милан, но перфектното началото на кампанията приключи в шестия кръг.

"Нерадзурите" допуснаха неочакван обрат от тима на Сасуоло и загубиха домакинството си с 1:2. Дензъл Дъмфрис изведе Интер напред в резултата в добавеното време на първото полувреме, но Доменико Берарди първо асистира на Недим Байрами, а след това вкара, за да оформи крайния резултат малко, след като измина час игра.

Обратът беше осъществен в рамките на 9 минути през втората част и с него гостите постигнаха третата си победа в последните 4 мача. Интер остава лидер в подреждането, но с 15 точки, колкото има и Милан. Сасуоло са на осмото място с 9.