Осигурилият си вече шампионската титла на Италия тим на Интер победи като домакин Торино с 2:0 в мач от 34-ия кръг в Серия "А“.

Гостите от Торино играха от 49-ата минута с десет души, след като камерунския халф Адриен Тамезе Аутса получи директен червен картон за груба игра.

"Нерадзурите“ си решиха двубоя в рамките на 4 минути в началото на второто полувреме.

Хакан Чалханоглу откри в 56-ата минута, а в 60-ата отново той бе точен от дузпа за крайното 2:0.

След 28-ия си успех за сезона в Серия "А“ Интер има 19 точки аванс пред втория Милан и остава със само един загубен мач от началото на сезона.

Торино регистрира 10-а загуба за сезона, като отборът е на 10-ата позиция. В последните си три шампионатни двубоя "биковете“ са спечелили 2 точки.