Селекционерът на Камерун Ригобер Сонг не спести похвали за футболистите си след равенството срещу Сърбия.

В мач от втория кръг в група "G“ Сърбия и Камерун завършиха наравно 3:3. До 63-ата минута Сърбия водеше с 3:1, но с два гола за три минути Камерун стигна до равенството.

След двубоя наставникът на Камерун заяви, че е доволен, че футболистите му са демонстрирали борбен дух и са успели да се върнат мача. Той отбеляза, че е видял дух, който е липсвал у играчите му в първия мач на отбора на турнира.

Сонг отбеляза, че е доволен от начина, по който играчите му са реагирали след изоставането с 1:3. Селекционерът на Камерун допълни, че има още какво да се подобрява в тима.

Селекционерът потвърди, че вратарят Андре Онана сам е поискал да напусне отбора и той е приел позицията му.