Селекционерът на националния отбор по футбол на Сърбия Драган Стойкович не скри разочарованието си от равенството на тима му срещу Камерун.

В мач от втория кръг в група "G“ Сърбия и Камерун завършиха наравно 3:3. До 63-ата минута Сърбия водеше с 3:1, но с два гола за три минути Камерун стигна до равенството.

Селекционерът на Сърбия Драган Стойкович коментира след мача, че играчите му са направили две груби грешки в отбрана, които са стрували победата. Пикси обобщи, че футболистите му са изпуснали спечелен мач от глупост.

Наставникът на Сърбия каза още, че Душан Влахович не е готов кондиционно на 100 процента, поради което не взе участие в мача. Лука Йович също не влезе в игра, тъй като Стойкович трябваше да направи две принудителни смени преди това.