ЦСКА-София победи проекта ЦСКА 1948 с 2:1 в гостуването си от 24-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион "Витоша" в Бистрица. 31-кратният шампион стигна до важния успех след пълен обрат след почивката.

Украинският нападател Евгений Сердюк откри в 11-та минута. Тогава бе намерен от бразилското ляво крило Педриньо.

В 45-та минута домакините останаха с човек по-малко. Сръбският халф Неделко Пишчевич получи втори жълт картон за грубо влизане срещу колумбиеца Марселино Кареасо.

След почивката смените на Нестор Ел Маестро подействаха и Данило Асприля изравни (67') след асистенция на другата резерва - Джонатан Линдсет.

В заключителните минути на добавеното време Улаус Скаршем, също появил се от пейката, донесе победата на столичния гранд след нов голов пас на Линдсет.

Така ЦСКА-София събра 51 точки и се изравни с Лудогорец и Черно море на върха. Домакинът от Бистрица остава шести с 37 пункта.